جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • وضعیت زیرساخت های ورزشی بخش مرکزی یزد بررسی شد

   وضعیت زیرساخت های ورزشی بخش مرکزی یزد بررسی شد

   وضعیت زیرساخت های ورزشی بخش مرکزی یزد بررسی شد

   وضعیت زیرساخت های ورزشی بخش مرکزی یزد در نشست بخشدار مرکزی و مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   در نشستی که با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، محمدحسین پاکدل بخشدار مرکزی یزد و رضا نارگانی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد برگزار شد، در خصوص احداث زمین های چمن مصنوعی در روستاهای بخش مرکزی یزد و همچنین تکمیل سالن ها و پروژه های نیمه تمام ورزشی در این بخش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   مدیرکل ورزش وجوانان استان یزد در این نشست گفت: با تلاش های صورت گرفته ، شاهد ارتقاء چشمگیر تامین زیرساخت های ورزشی در مناطق روستایی ، بخش ها و مناطق کم برخوردار بوده ایم و در شهرستان یزد و به ویژه بخش مرکزی سعی کردیم اقدامات خوبی صورت پذیرد که لازمه آن تعامل و همکاری بخشداری ، دهیاری ها می باشد.

   شریعتی افزود: سعی و تلاشمان براین خواهد بود با تلاش در جذب اعتبارات لازم سرانه ورزشی در روستاهای بخش مرکزی یزد را بالا ببریم و امکانات برای ورزش روستاییان افزایش دهیم .

   وی اظهار داشت : در خصوص پروژه های نیمه تمام ورزشی هم در تلاشیم با جذب و تخصیص اعتبارات مورد نیاز این پروژه ها تکمیل و به بهره برداری برسد که حضور خیرین نیز می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

   رضا نارگانی سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد هم در این نشست ضمن ارائه گزارشی از وضعیت ورزش و زیرساخت های ورزشی بخش مرکزی یزد گفت: تمام تلاشمان توسعه زیرساخت ها و کمک به رشد و پیشرفت ورزش در شهرستان یزد است که در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و امیدارم فرماندار و بخشدار یزد حمایت های خود را استمرار ببخشن تا بتوانیم اقدامات و کارهای ماندگاری را در شهرستان انجام دهیم.

   اخبار مرتبط
یزد - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 613,005
تعداد بازدید امروز : 502
تعداد بازدید دیروز : 574
آخرین به روزرسانی : 1398/06/31
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.