جمهوری اسلامی ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
   
  • توسعه همگانی تنیس روی میز در استان یزد ضرورت دارد

   توسعه همگانی تنیس روی میز در استان یزد ضرورت دارد

   توسعه همگانی تنیس روی میز در استان یزد ضرورت دارد

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با تاکید بر اینکه تنیس روی میز را باید از سالن‌ها به مکان‌های عمومی آورد گفت: ورزش تنیس روی میز قابلیت اجرا در منازل، پارک‌ها و مکان‌های باز را دارد و باید در زمینه ارتقای سطح کمی و کیفی این رشته مفرح تلاش کرد.

   نشست اعضاء هیات تنیس روی میز شهرستان یزد با حضور مسعود شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد ، سیداحمد هاشمی معاون توسعه ورزش و آزاده دهقان مسئول ورزش بانوان این اداره کل، عباس ملازینلی و پیرنیا مدیران عامل سابق و پیشین سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری یزد ، داود فتح آبادی رئیس و نفیسه وخشوزی مسئول ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان یزد و دیگر اعضاء این هیات برگزار شد.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در این نشست گفت: ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد.

   شریعتی با بیان‌ اینکه امروزه شرایط شهرنشینی و توسعه حمل‌ونقل شهری سرعت ابتلا به بیماری‌ها را افزایش داده است، خاطرنشان کرد: باید با فرهنگ‌سازی مناسب مردم را به سوی ورزش‌ کردن که نقش مهمی در سلامت جامعه دارد، سوق دهیم.

   وی با اشاره به اینکه یکی از راه‌های خوب برای رشد و توسعه رشته ورزشی تنیس‌ روی‌میز و همچنین شناسایی استعدادها و بازیکنان نخبه این رشته، همگانی کردن آن در بین عموم مردم است، اظهار داشت: سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری یزد می تواند با قرار دادن میزهای تنیس روی میز در سطح پارک ها در محلات، نقش بسزایی در توسعه و همگانی کردن این رشته ورزشی داشته باشد.

   مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد افزود: حمایت های بخش خصوصی و خیرین نیز در بحث توسعه زیرساخت ها و توسعه ورزش بسیار مهم است که جادارد از حمایت های فولاد آلیاژی و دانشگاه یزد و دیگر خیرین که در بحث توسعه ورزش تنیس روی میز گام برداشتند تقدیر و تشکر کنم.

   شریعتی ادامه داد: تلاش شود با برنامه ریزی ورزش تنیس روی میز گسترش چشمگیر و قابل توجهی داشته باشد و جوانان و نوجوانان بیشتری به این رشته ورزشی بپردازند هرچند کارهای خوبی در سالهای اخیر در بحث استعدادیابی و قهرمان پرورش برداشته شده است.

   لازم به ذکر است در این نشست از ملازینلی و پیرنیا مدیران عامل جدید و پیشین سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری یزد و همچنین استادی از باشگاه فولادآلیاژی که در بحث تیم داری و حمایت از رشته تنیس روی میز گام برداشتند ، تجلیل به عمل آمد.

   اخبار مرتبط
یزد - اداره کل ورزش و جوانان
مجموع بازدیدها : 353,852
تعداد بازدید امروز : 895
تعداد بازدید دیروز : 928
آخرین به روزرسانی : 1397/09/25
کلیه حقوق متعلق به وزارت ورزش و جوانان می باشد.